Artykuł

Najnowsze płyty indukcyjne WHIRLPOOL W Collection

  • 30 października, 2017

W ostatnim czasie w ofercie marki WHIRLPOOL pojawiła się gama zupełnie nowych płyt indukcyjnych, tzw. Linia W Collection.

Dzieli się ona na 3 linie: podstawową CORE, intuicyjną OPTICAL oraz najbardziej zaawansowaną technologicznie linię PREMIUM.

Wybierz jedną z 8 automatycznych funkcji, a Twoja płyta sama dostosuje poziom mocy grzewczej oraz czas potrzebny do uzyskania idealnych wyników za każdym razem. Garnki oraz patelnie można dowolnie ustawić na dedykowanej powierzchni Flexi Side. Skupmy się na najciekawszym modelu o szerokości 90cm. Płyta PREMIUM SMP 9010C/NE/IXL jest doskonałym pomocnikiem każdego użytkownika. Płyta automatycznie wykrywa naczynia w każdym jej miejscu oraz umożliwia tworzenie nawet do 8 niezależnych stref gotowania, każdej z dowolnym poziomem mocy. Intuicyjny wyświetlacz tekstowy z językiem polskim poprowadzi Cię przez cały proces przygotowania potrawy. Płyta ta posiada własną książkę kucharską dzięki której krok po kroku dostosujesz parametry gotowania do wybranego przepisu ( a jest ich aż 63), by zagwarantować Ci idealne rezultaty za każdym razem.

Aby zabezpieczyć idealnie gładką powierzchnię płyty indukcyjnej, Whirlpool oferuje technologię iXelium. Jest to nanopowłoka gwarantująca połysk i brak zadrapań podczas czyszczenia płyty.

Do wyboru jest 10 płyt o szerokościach 60, 65, 77 oraz 90 cm, ceny od 1.649 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *