Artykuł

Frames by Franke – nowa linia produktów dla wymagających

  • 18 czerwca, 2018

Firma Franke, mając na uwadze różnorodność przyzwyczajeń i kuchennych zamiłowań, stworzyła zupełnie wyjątkowy system Frames by Franke. Pozwala on zaaranżować uniwersalną przestrzeń, służącą nie tylko do przygotowania posiłków, ale również jako miejsca, w którym będziemy mogli spędzić czas z najbliższymi. Kuchnia z rozwiązaniami Frames by Franke w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu.

Frames by Franke to modułowa linia, która składa się z 44 elementów, pozwalających na efektowne i praktyczne aranżacje. Po raz pierwszy, tak zróżnicowane w swoich funkcjach urządzenia kuchenne jak okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią, można swobodne ze sobą łączyć, w rozmaitych konfiguracjach, by stworzyć jedną, spójną kompozycję. Znakiem rozpoznawczym systemu Frames by Franke są ramki, w których zaprojektowane zostały wszystkie elementy.

W skład systemu Frames by Franke wchodzą trzy różne kolekcje urządzeń kuchennych, które świetnie oddają aurę dwóch europejskich metropolii: Amsterdamu i Londynu oraz unikalnego charakteru włoskiej Florencji. To trzy kuchnie, w trzech odmiennych stylistykach, dla których motywem przewodnim stała się codzienność, oprawiona w piękno, innowacje i wygodę.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Passion była podróż do słonecznej Florencji, gdzie ogromne znaczenie przywiązuje się do wyboru składników, a kuchenna przestrzeń przystosowana jest do intensywnego gotowania, pełnego miłości i pasji.

Zupełnie inny jest wielkomiejski projekt kuchni, zlokalizowanej w samym sercu Londynu, który nadał ton kolekcji Style. Tu najważniejsza jest funkcjonalność urządzeń oraz ich perfekcyjna synchronizacja. Wszystko po to, abyśmy mogli ochłonąć i odprężyć się w komfortowym, stonowanym, przestronnym wnętrzu.

A codzienność w Amsterdamie dała impuls kolekcji Essence, która jestidealną propozycją dla miłośników domowego gotowania, wyznawców kuchni praktycznej i dobrze zorganizowanej.

Frames by Franke to koncepcja kuchni w ujęciu całościowym. Pozwala ona tworzyć aranżacje dopasowane do charakteru i potrzeb właścicieli i miejsca. Urządzenia wchodzące w skład systemu wyposażone zostały  w  nowoczesne technologie, takie jak np. sterowanie dotykowe okapem czy piekarnikiem, automatyczne rozpoznawanie wielkości naczynia przez płytę grzewczą, synchronizacja pracy okapu i płyty czy program auto-oczyszczania piekarnika. Funkcje te zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania oraz doskonale współgrają z nowatorskim wzornictwem urządzeń Franke. W całej linii mamy dwa kolory do wyboru: czarny i szampański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *